Подати скаргу
Закрити пошук
15.11.2021

«Як зберегти якісну журналістику для суспільства?» Фахова дискусія в Харкові

«Як зберегти якісну журналістику для суспільства?» Фахова дискусія в Харкові

30 листопада 2021 року об 11:00 год у комбінованому форматі офлайн/онлайн відбудеться фахова регіональна дискусія у Харкові «Як зберегти якісну журналістику для суспільства?» від Комісії з журналістської етики у партнерстві з Харківською незалежною соціально-політичною медіагрупою «Накипіло».

Офлайн: м. Харків, Адреса: вулиця Мистецтв, 14, пресцентр «Накипіло»  

Онлайн: на платформі Zoom. Посилання на Zoom  – буде повідомлено додатково після реєстрації https://forms.gle/N5toSs69anvoSg1X9

До участі у заході запрошені керівники і журналісти Харкова та області, викладачі і студенти факультетів журналістики, представники державних органів, члени Комісії з журналістської етики.

Модеруватиме розмову Андрій КУЛИКОВ, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики (онлайн) та Олена ЛЕПТУГА, співзасновниця та головна редакторка сайту «Накипіло»(офлайн).

Серед доповідачів:

  • Оксана Романюк, директорка Інституту масової інформації (ІМІ), членкиня КЖЕ.

В ході дискусії передбачено обговорення:

  • репутація  ЗМІ як інструмент формування і збереження довіри аудиторії в Харкові та Харківській області;
  • роль саморегуляції медіа та Комісії з журналістської етики у формуванні репутації медіа;
  • як якісна журналістика допоможе підвищити  монетизацію ЗМІ та інше.

Крім того, до участі запрошуються журналісти та медіаексперти, а також усі зацікавлені у розвитку етичної журналістики Харкова та регіону. Вітається активна дискусія і додаткові запитання під час заходу.

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.

Поділитись