Подати скаргу
Закрити пошук
03.05.2022

«Як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії під час війни»

«Як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії під час війни»

Війна деформує всіх, хто прямо чи опосередковано стикається з нею. Змінює сприйняття інформації як у безпосередньо людини, так і у суспільства загалом. Виникає відчуття того, що підготовка матеріалу починає нагадувати проходження по мінному полю, а реакції людей на різні матеріали стають все жорсткіше.

Про це і не тільки поговоримо 13 травня 2022 року об 11:00 онлайн під час практичного вебінару «Як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії під час війни», яку проводить Комісія з журналістської етики та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Це наступна подія в серії заходів присвячених посиленню спроможності журналістів працювати під час воєнного стану. Під час заходу: 

  • поговоримо про те, як війна впливає на споживання інформації людиною, провокуючи конфлікти в суспільстві;
  • як працюють інформаційні «вкиди» та як можна попередити помилки та робити матеріали якіснішими на етапі підготовки до публікації;
  • як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії.

Спікери: Ірина Ейгельсон, психологиня, конфліктологиня, учасниця Глобального партнерства з запобігання збройним конфліктам (GPPAC) та Макс Єлігулашвілі, конфліктолог, фасилітатор.

Вітальне слово: Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики.

Обов’язкова реєстрація  https://forms.gle/E5APHH7BUoV77Vwj6

Поділитись