Подати скаргу
Закрити пошук
23.12.2015

Стандарт рівності: Посібник пресової практики з гендерної перспективи (2015)

Завантажити

Стандарт рівності: Посібник пресової практики з гендерної перспективи / Ю. Гончар, Т. Кузнецова, О. Погорелов, С. Штурхецький. – За ред. С. В. Штурхецького. – Рівне: Видавець О. Зень, 2015. – 200 с.

Авторський колектив: Юлія Гончар, Тетяна Кузнецова, Олексій Погорелов, Сергій Штурхецький (редактор)

Посібник написано експертами та експертками консультаційного пілотного проекту, під час якого чотири українські друковані видання на практиці випробовували на собі переваги збалансованого підходу до висвітлення гендернозабарвлених тем та планування тематики ви- дання відповідно до інформаційних запитів читачів/читачок та професійних стандартів журналістики.

Унікальний досвід редакцій, поради закордонної експертки проекту Сюзанни Молл, конкретні рекомендації щодо інноваційних змін у редакційному плануванні і повсякденні – все це робить Посібник корисним журналістам/журналісткам, викладачам/викладачкам, усім, хто цікавиться сучасними тенденціями розвитку медіа.

Видання здійснено в рамках реалізації Проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» за фінансування уряду Канади

Виконавці проекту: Українська асоціація видавців періодичної преси, Комісія з журналістської етики.

Поділитись