Подати скаргу
Закрити пошук
21.12.2015

Посібник з Верифікації (2015)

Завантажити

Посібник з Верифікації – новий інноваційний ресурс для журналістів та організацій, які надають допомогу, що містить покрокові інструкції щодо того, як під час надзви- чайних ситуацій працювати з контентом, отриманим від читачів.

У кризових ситуаціях соціальні мережі перевантажені оновленнями інформації щодо стану ситуації, запитами про допомогу, звітами про розвиток подій і рятувальною інформацією. Повідомлення коректної інформації часто є критичним для точного спрямування допомоги від громадян та рятівників; це, буквально кажучи, може бути справою життя або смерті. Посібник надає кращі практичні поради щодо того, яким чином перевіряти та вико- ристовувати інформацію, отриману від широкого кола людей, а також дієві рекомендації щодо організації підготовки ньюзрумів до роботи під час лиха. Незважаючи на те, що посібник призначений для журналістів та фахівців з надання допомоги, він може бути використаний будь-ким. Його поради і покрокові інструкції є цінними незалежно від того, ким ви є – журналістом-новинарем, громадським репортером, надавачем допомоги, волонтером, студентом школи журналістики, спеціалістом з кризових комунікацій чи науковцем, який досліджує соціальні медіа.

Посібник розроблено і підготовлено Європейським Центром Журналістики, який базується у Голандії, в рамках ініціативи Журналістики надзвичайних ситуацій.

За цим посиланням Посібник на інших мовах, а також у форматі e-Pab та Kindle.

Редактор: Крейг Сільверман, Інститут Пойнтера

Літературний редактор: Мерілл Перлманн, Американське товариство літературних редакторів (ACES)

Редагування та адаптацію перекладу на українську мову здійснено Українською Асоціацією Видавців під керівництвом Олексія Погорелова

Переклад, літературне редагування та верстка – В’ячеслав Білоусов 

Поділитись