Подати скаргу
Закрити пошук
Висновки за результатами Міжнародної конференції з медіаграмотності та саморегулювання медіа
20.09.2024

Висновки за результатами Міжнародної конференції з медіаграмотності та саморегулювання медіа

Завантажити

В умовах динамічної глобальної цифрової трансформації та складного медіасередовища, сформованого війною, 24 та 25 квітня 2024 року відбулася Міжнародна конференція з медіаграмотності та саморегулювання медіа. Подія зібрала понад 140 учасників з України та інших країн в офлайн та онлайн форматі.

Співорганізаторами заходу виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, Програма підтримки ОБСЄ для України, Офіс Ради Європи в Україні, International Media Support, Програма розвитку ООН в Україні, Бюро ЮНЕСКО в Україні та Представництво Європейського Союзу в Україні.

Основною метою конференції було підвищення рівня медіаграмотності та зміцнення механізмів саморегулювання для забезпечення свободи та доброчесності медіа як в Україні, так і за її межами. В умовах поширення дезінформації та воєнних дій під час конференції учасники зосередилися на розробці стійких політик у сфері медіа, здатних протистояти сучасним та новим викликам.

Поділитись